MÖBLER / Bord / Skrivbord 9952092
*
nr 995 2092
Skrivbord
Teak, 1950-tal, längd: 160 cm, djup: 83 cm, höjd: 75 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:26:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 14:28:33
1
2.600 kr
16/11 17:24:50
2
1.600 kr
16/11 17:24:50
1
1.700 kr (Budbetjänt)
16/11 18:13:50
2
1.800 kr
16/11 18:13:50
1
1.900 kr (Budbetjänt)
16/11 18:13:58
2
2.000 kr
16/11 18:13:58
1
2.200 kr (Budbetjänt)
16/11 18:27:23
2
2.400 kr
16/11 18:27:23
1
2.600 kr (Budbetjänt)
16/11 18:28:47
2
2.800 kr
16/11 19:03:19
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
6425 Skrivbord
1880-tal. Bredd: 130 cm, djup: 67 cm, höjd: 76 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 18:51
-
6500 Skrivbord
1930-tal, Björk, tre lådor
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 20:58
-
6114 Skrivbord
Louis XV-stil, sent 1800-tal. Bemålat, Bredd: 114 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 19:33
-
6276 Skrivbord
mahogny, 180-tal. Bredd: 120 cm, djup: 57 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 18:39
-
3045 Skrivbord
med uppsats, sent 1800-tal. Bredd: 90 cm, djup: 49..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 19:24
-
6455 Skrivbord
metall med glasskiva. Bredd: 100 cm. Djup: 36 cm. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 20:10
*
Skrivbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2092
Skrivbord
Teak, 1950-tal, längd: 160 cm, djup: 83 cm, höjd: 75 cm
Utrop: | 2.600 kr |
---|---|
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/11 14:28:33 | 1 | 2.600 kr |
16/11 17:24:50 | 2 | 1.600 kr |
16/11 17:24:50 | 1 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:13:50 | 2 | 1.800 kr |
16/11 18:13:50 | 1 | 1.900 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:13:58 | 2 | 2.000 kr |
16/11 18:13:58 | 1 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:27:23 | 2 | 2.400 kr |
16/11 18:27:23 | 1 | 2.600 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:28:47 | 2 | 2.800 kr |
16/11 19:03:19 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
6425 Skrivbord
1880-tal. Bredd: 130 cm, djup: 67 cm, höjd: 76 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 18:51 -
6500 Skrivbord
1930-tal, Björk, tre lådor
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 20:58 -
6114 Skrivbord
Louis XV-stil, sent 1800-tal. Bemålat, Bredd: 114 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 19:33
-
6276 Skrivbord
mahogny, 180-tal. Bredd: 120 cm, djup: 57 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 18:39 -
3045 Skrivbord
med uppsats, sent 1800-tal. Bredd: 90 cm, djup: 49..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 19:24 -
6455 Skrivbord
metall med glasskiva. Bredd: 100 cm. Djup: 36 cm. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
25 november kl 20:10